fbpx

м.Одеса, Люстдорфська дорога 29

с 10:00 до 19:00 без вихідних

099 679 96 00

096 069 16 99

Замовити дзвінок

Мы вам позвоним!

Один из наших менежеров позвонит вам в близжайшее время. Спасибо за обращение.

Ремонт Apple iPad, iPad Pro, iPad Air

Ремонт Apple iPad може складатися з наступних етапів:

 1. Діагностика: цей етап є основою ремонту. Під час діагностики фахівець проводить тестування апаратної та програмної частини пристрою, щоб виявити проблему. Для діагностики використовуються спеціальні програми та обладнання.
 2. Заміна дисплея: цей етап потрібний в разі пошкодження дисплея або деяких його частин. Фахівець розбирає пристрій, від'єднує старий дисплей, встановлює новий і збирає пристрій.
 3. Ремонт кнопок: у разі проблем з кнопками гучності, блокування, home та інших, фахівець проводить їх відновлення або заміну.
 4. Заміна акумулятора: в разі проблем з живленням пристрою. Майстер знімає задню кришку, відключає старий акумулятор, встановлює новий та збирає пристрій.
 5. Ремонт зарядного порту: у випадку, якщо пристрій не заряджається або розряджається дуже швидко. Фахівець проводить діагностику пристрою, ремонтує або замінює пошкоджений нижній шлейф.
 6. Відновлення програмного забезпечення: цей етап потрібний, якщо в пристрої виникли проблеми з операційною системою або деякими програмами. Інженер встановлює оновлення, видаляє шкідливі програми та віруси, або прошиває пристрій.
 7. Ремонт Wi-Fi та Bluetooth модулів: у випадку проблем з підключенням до бездротових мереж або пристроїв. Спеціаліст проводить діагностику пристрою та ремонт або заміну модулів та антен.
 8. Заміна камер: у випадку проблем з фото або відео. Фахівець розбирає пристрій, від'єднує стару камеру, встановлює нову.
 9. Заміна динаміків: у випадку проблем зі звуком або їх відсутності. Після діагностики робиться заміна динаміків або мікросхем які відповідають за роботу звуку.
 10. Ремонт датчиків: у випадку проблем з датчиками освітлення або орієнтації. Фахівець проводить діагностику пристрою та відновлює або замінює датчики.
 11. Заміна кнопки Home: у випадку, якщо кнопка Home не працює або пошкоджена. На жаль кнопка home це ахіллесова п'ята пристроїв apple з функцією touchID. Якщо рідну кнопку не має можливості відновити, то touchID працювати не буде. Але функція додому буде працювати.
 12. Заміна корпусу: у випадку серйозних механічних пошкоджень корпусу. Фахівець знімає всі компоненти з корпусу, встановлює їх в новий корпус та складає пристрій.

Враховуючи різноманітні проблеми, які можуть виникнути з пристроєм Apple iPad, iPad Pro та iPad Air, ремонт може складатися з одного або кількох згаданих етапів. Всі етапи ремонту мають виконуватися відповідно до рекомендацій виробника та з використанням спеціалізованого обладнання та інструментів.

Ми рекомендуємо та наголошуємо на використанні тільки оригінальних запчастин, для максимальної якості виконання ремонтних робіт.

Як нас знайти?

До нас можна дістатись з будь-якої точки міста Одеса.

Натисни на карту та побудуй маршрут до нашого сервісу за допомогою Google maps

або перейди за посиланням на 2GIS.

АДРЕСА

місто Одеса

Люстдорфська дорога 29,

с 10:00 до 19:00 без вихідних

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Facebook

Instagram

Telegram Бот

ТЕЛЕФОН

(096) 069 16 99

(099) 679 96 00


Ремонтуємо та обслуговуємо

Ноутбуки

Комп`ютери

Смартфони

Планшети

Електронні книги

Телевізори

GPS навігатори

Смарт годинники

Ігрові миші

Ігрові приставки

Джойстики

Навушники

Відеокарти

Мережеві пристрої

Сервери та обладнання

Джерела живлення

Ремонт техники Samsung
Ремонт техники Apple
Huawei phone repair
Xiaomi phone repair
Meizu phone repair
Ремонт техники Gigabyte
Ремонт мониторов Benq
Ремонт техники Toshiba
Ремонт ноутбуков PackardBell
Ремонт ноутбуков и мониторов Fujitsu
AMD_Logo
Nvidia GPU repair
MSI_MIcrostar
Asus repair
Lenovo repair
Dell repair
HP repair
Acer repair
Sony repair
Asrock repair